Program

20.3.2019Bohemian Rhapsody

Životopisný / Drama / Hudební, VB / USA, 2018, 134 min, čes. tit.


Režie: Bryan Singer


Film je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

26.3.2019Koncert

Koncert country skupiny Starý Fóry, tentokrát s názvem  "Výkop Jindry Macholána".

Začátek: 19:00

27.3.2019Manželské etudy: Nová generace

Dokumentární / Životopisný, ČR, 2019, 91 min


Režie: Hana Třeštíková


Mirka a Kuba se seznámili na technoparty, narodila se jim dcera a rozhodli se vzít. Svatbou začíná sedm let štěstí, lásky i bolestivých pádů. Mladá dvojice čelí odvěkým výzvám, ale také lákadlům a záludnostem života v současném Česku. Přichází stěhování za město, druhé dítě, hypotéka, krize. Dokáže rodina společně překonat největší překážku? Pomocí časosběrné metody zachycuje Hana Třeštíková ve svém režijním debutu soukromá dramata strhujícím způsobem. Navazuje tak na dílo své matky Heleny, která tento populární formát proslavila.

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

30.3.2019Souboj komiků

Ste pripravení na Súboj Komikov? Show, v ktorej uvidíte stand-up komikov Silných Rečí vo vzájomných dueloch, v ktorých si nič nedarujú. Súboje, v ktorých nie je priestor na vzájomnú ľútosť, ale iba na váš smiech. 


Každý súboj pozostáva z iných disciplín a tém, ktoré sa môžu zdať nesplniteľné. Naši komici však nepoznajú takéto slovo a vždy sa vedia vynájsť a zabaviť vás. A nezabudnite. Víťaz môže byť len jeden a rozhodujete o ňom práve VY!


Vstupenky v prodeji zde.

Začátek: 19:00 Vstupné: 320 Kč

 
 
Webdesign / Tvorba webových stránek Brno