Program

16.10.2019Neviditelné

Komedie, Francie, 2018, 102 min, čes. tit.


Režie: Louis-Julien Petit


Citlivá a empatická komedie vypráví o čtyřech pracovnicích, které se v denním centru na předměstí francouzského města snaží pomoci ženám ve složité životní situaci. Když má být centrum kvůli úřednímu rozhodnutí uzavřeno, jeho zaměstnankyně se nevzdávají a berou situaci do vlastních rukou. Od teď udělají vše pro to, aby svým návštěvnicím pomohly postavit se znovu na vlastní nohy, i když to bude znamenat porušení spousty pravidel. Někdy je totiž potřeba spojit síly, postavit se problémům čelem a jít štěstí naproti! Vnímavý snímek plný humoru, naděje a autentických hereckých výkonů ukazuje, že za každým „neviditelným" člověkem z okraje společnosti stojí silný příběh a že s pomocí a podporou ostatních lze překonat i ty nejtěžší překážky.


kinobude.cz

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

22.10.2019

Cimbálová muzika DFS Slováček Brno Vás srdečně zve na KŘEST CD "Hosti sa scházali, muzikanti hráli". Po slavnostním koncertu bude následovat beseda u cimbálu. Vystoupí: Cimbálová muzika a tanečníci DFS Slováček ze skupiny II a III Taneční složka Slováckého krúžku v Brně


Vstupenka s místenkou v předprodeji za 60 Kč (na místě 80 Kč). Předprodej:tel. 739 099 998 nebo email: anna.prochazkova@volny.cz

Začátek: 18:00 Vstupné: 60 Kč (80 Kč)

23.10.2019Tři blízcí neznámí

Dokumentární, USA / Velká Británie, 2018, 96 min, čes. tit.


Režie: Tim Wardle


Bobby, Eddy a David přišli na svět v New Yorku na začátku 60. let jako jednovaječná trojčata. Hned po narození ale byli rozděleni a adoptováni různými rodinami. Nikdo z nich neměl tušení, že má na vlas stejné sourozence. Po necelých dvaceti letech se souhrou šťastných náhod setkali a jejich neuvěřitelný příběh se stal senzací Ameriky. Kdo a proč je rozdělil? Jak ovlivnilo mnohaleté odloučení jejich životy? Znepokojivé tajemství experimentování s lidskými osudy odhaluje dokumentární film Tima Wardla, který se stal diváckou senzací a porota festivalu v Sundance ho ocenila Zvláštní cenou.


kinobude.cz

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

30.10.2019Budiž světlo

Budiž světlo


Drama, Slovensko / Česko, 2019, 93 min


Režie: Marko Škop


Slovenská vesnička se připravuje na Vánoce a čtyřicátník Milan se za rodinou vrací z Německa, kde pracuje. Poklidnou sváteční atmosféru naruší podezření, že jeho syn je coby člen polovojenské mládežnické skupiny zapleten do šokující události, jež otřásla místní komunitou. Působivé drama o síle a křehkosti rodinných pout, o individuální zodpovědnosti ve světě, kde xenofobie vítězí nad soucitem s bližním.


kinobude.cz

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

 
 
Webdesign / Tvorba webových stránek Brno