Program

22.1.2020Karel, já a ty

Drama / Komedie, ČR, 2019, 111 min


Režie: Bohdan Karásek
Hrají: Jenovéfa Boková, Miroslav Faderholz, Miloslav König, Marie Švestková
Uvěřitelný film o pauze v manželství, stálosti vztahů, empatii a mnoha dalších věcech. Inteligentní, přemýšlivá, jemná komedie s Jenovéfou Bokovou v hlavní roli. Saša cítí, že se její vztah s manželem Karlem vyčerpal, a tak od něj na čas odchází. Nachází chvilkový azyl u Dušana, starého známého, který jim kdysi hrál na svatbě. Oba se snaží zorientovat ve svých vztazích a vzájemně jsou si v tomto tápání oporou. Celovečerní debut Bohdana Karáska klade důraz na přirozenost dialogů i hereckých výkonů. S neokázalou elegancí a subtilním humorem představuje svět třicátníků, kteří hledají, nacházejí a někdy i ztrácejí přátele i životní partnery.


 

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

29.1.2020Zábava, zábava

 


Drama, Polsko, 2018, 88 min, čes. tit.
Režie: Kinga Dębska
Hrají: Agata Kulesza, Maria Dębska, Dorota Kolak, Marcin Dorociński
Film přináší strhující příběhy tří žen různého věku, které jsou v různých fázích závislosti na alkoholu. Čtyřicetiletá Dorota je úspěšná prokurátorka, která pije podle svých slov proto, aby se nezbláznila. Chrání ji imunita, díky níž se snaží vyhnout odpovědnosti za přestupky, kterých se pod vlivem alkoholu dopustila. Další z hrdinek je uznávaná chiruržka Teresa, která už kvůli pití přišla o rodinu a zůstala jí jen práce v nemocnici, situace se však vymkne kontrole, když jednou přijde opilá do služby. Studentka Magda miluje bouřlivé večírky, a protože jí studium jde skvěle a má i dobrou práci, nikdo jí nic nevyčítá. Přijde však chvíle, kdy ztrácí půdu pod nohama...


 

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

7.2.2020Silné Reči

Silné Reči stand-up comedy show, to je záruka toho, že vás čakajú dve hodiny plné zábavy. Ostrieľaní komici ale aj vychádzajúce hviezdy slovenskej komédie sa na doskách, ktoré znamanejú smiech postarajú o to, že z predstavenia odídete s úsmevom na tvári. Budú Vás baviť komici v zostave: Ján Gordulič, Michael Szatmary, Jaro Abaffy, Matej Makovický.

Začátek: 19:00 Vstupné: 350 Kč

25.2.2020Starý fóry

Začátek: 19:00

 
 
Webdesign / Tvorba webových stránek Brno