Program

19.12.2018Já, Tonya

Životopisný / Sportovní / Komedie / Drama, USA, 2017, 120 min., čes. tit.


Režie: Craig Gillespie


Černočerná komedie Já, Tonya přináší divoký a stěží uvěřitelný příběh, který by vydal hned na několik životů. Vzestup z ničeho až na vrchol, touhu, vášeň, pád na samotné dno a jeden z největších skandálů sportovní historie. Tonya Harding patřila svého času mezi nejlepší krasobruslařky světa, všichni si ji ale budou navždy pamatovat ve spojení s šokujícím útokem na její soupeřku Nancy Kerrigan.

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

2.1.2019Dokud nás svatba nerozdělí

Komedie, Francie, 2017, 115 min., čes. tit.


Režie: Olivier Nakache, Eric Toledano


Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho. Profesionální svatební agentura má na nezdary celých 24 hodin a za ty se toho může stát opravdu hodně. Zvlášť když šéf agentury z přátelství zaměstná vlezlého fotografa, kterého spíš než focení zajímá svatební pohoštění, najde záskok za kapelu, pro který je „decentní zábava“ neznámým pojmem, a ženichovo půlnoční překvapení definitivně změní celou svatbu v grotesku.

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

9.1.2019Bistro Ramen

Drama, Singapur / Japonsko / Francie, 2018, 89 min., čes. tit.


Režie: Eric Khoo


Mladý šéfkuchař Masato je odborník na tradiční japonský pokrm ramen, který se v jeho rodině vaří už po generace. Když mu život přichystá nečekanou zkoušku, vydá se Masato na dalekou cestu do Singapuru. Ve městě plném chutí a vůní pozná víc než jen lahodné recepty a rodinná tajemství. Ukáže se, že jídlo má zvláštní moc sbližovat lidi a napravovat dávné křivdy. A že láska prochází ramenem.

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

16.1.2019A dýchejte klidně

Drama, Island / Švédsko / Belgie, 2018, 95 min


Režie: Ísold Uggadóttir


Zatímco Lára, svobodná matka vyléčená z drogové závislosti, bojuje s tíživou životní situací, Adja se snaží nelegálně dostat přes Island za dcerou do Kanady. Když se osud žen protne u pasové kontroly, ani jedna netuší, jak důležitou roli pro sebe budou později mít.

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

23.1.2019Svědkové Putinovi

Dokumentární, Lotyšsko / Švýcarsko / Česko, 2018, 102 min., čes. tit.


Režie: Vitalij Manskij


Píše se rok 1999. Dosavadní ruský prezident Boris Jelcin půl roku před vypršením svého funkčního období zcela nečekaně abdikuje a řízením státu pověřuje premiéra Vladimíra Putina. Tímto osudovým okamžikem začíná nový dokument renomovaného režiséra Vitalije Manského, který se jako dvorní prezidentský kameraman dostal do nitra kremelské politiky a přináší tak nečekané svědectví o začátku putinovské éry. A o tom, kdo všechno jsou vlastně “Svědkové Putinovi".

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

30.1.2019Složka 64

Složka 64


Krimi / Mysteriózní / Thriller, Dánsko, 2018, 100 min., čes. tit.


Režie: Christoffer Boe


Podivné lékařské experimenty, zneužívání a převýchova „necudných" dívek. Do rukou detektiva Carla Mørcka a jeho asistenta Assada z kriminálního Oddělení Q se dostává další nevyřešený případ. Jak souvisí děsivé, půl století staré tajemství opuštěného ostrova Sprogø se třemi mumifikovanými těly nalezenými za falešnou stěnou jednoho kodaňského bytu? A komu patřila čtvrtá, prázdná židle u prostřeného stolu? Mrazivý detektivní příběh založený na skutečné kapitole dánských dějin je čtvrtým severským thrillerem natočeným podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena.

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

 
 
Webdesign / Tvorba webových stránek Brno