Program

12.12.2019Uzavřená společnost od 14:00

Začátek:

13.12.2019Uzavřená společnost od 13:00

Začátek:

14.12.2019Koncert Flek

Tradiční vánoční besídka s country kapelou Flek. 


Informace také zde.

Začátek: 19:00

17.12.2019Heal - premiéra filmu

Brněnská Premiéra filmu Heal!


Představujeme: Deepak Chopra, Bruce Lipton, Marianne Williamson, Michael Beckwith, Gregg Braden, Anita Moorjani, Anthony William the Medical Medium a další.


Dokumentární film režisérky Kelly Noonan Gores nás bere na vědeckospirituální cestu, na které zjistíme, že naše myšlenky, přesvědčení a emoce mají obrovský vliv na naše zdraví a naši schopnost se vyléčit. Nejnovější vědecké poznatky odhalují, že nejsme obětí neměnných genů a ani bychom neměli podléhat beznadějným prognózám. Faktem je, že máme o hodně vyšší míru kontroly našeho zdraví a života, než jsme donedávna věřili. Tento film Vás vyzbrojí novým pochopením o zázračnosti lidského těla a o tom, že všichni máme v sobě výjimečné léčitelské schopnosti. HEAL nejen zpřístupňuje brilantní myšlenky známých vědců a spirituálních učitelů, ale sleduje nelehkou cestu léčení třech konkrétních lidí. Léčení může být extrémně komplexní a intimně osobní, ale může nastat i spontánně. Tyto emocionální příběhy naznačí, co funguje a co ne a proč.


Další informace a prodej vstupenek zde.

Začátek: 18:30 Vstupné: od 150 Kč

18.12.2019Kyselé Vánoce

Komedie / Drama, Švédsko, 2015, 104 min, čes. tit.


Režie: Helena Bergström


Simon a Oscar jsou už tři roky spolu. Teď koupili dům spolu se svou společnou přítelkyní Cissi, která čeká s jedním z nich dítě. Chtějí to oznámit svým rodinám. A kdy je na to ten nejlepší čas? No přece o Vánocích, v čas pohody a tolerance, kdy se všichni musí mít rádi a být na sebe hodní.


kinobude.cz

Začátek: 19:30 Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

 
 
Webdesign / Tvorba webových stránek Brno